Aktualności

Konferencja - p.pocztowe 2014

W dniu 17 września 2014 roku w sali Balowej w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyła się konferencja  "Rynek Usług Pocztowych w Polsce 2014”. Kancelarię reprezentował Mec. Rafał Szczęsny. W konferencji uczestniczyli m.in. Wiceprezes UKE Pan Karol Krzywicki, przedstawiciele największych operatorów pocztowych, ...

Nowe publikacje

W dziale Publikacje znajdują się szczegóły dotyczące tegorocznych publikacji naszej Kancelarii, w tym z zakresu zamówień publicznych i prawa pocztowego.

Konferencja - rynek usług pocztowych w Polsce 2013

Kancelaria Kobiela Szczęsny Radcy Prawni sp. p. jako jedna z dwóch Kancelarii prawnych uczestniczyła w dniu 18 września br.  w konferencji "Rynek usług pocztowych w Polsce 2013", ktora odbyła się w Warszawie w Hotelu Courtyard by Marriott. Kancelarię reprezentował radca prawny dr Rafał Szczęsny. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele m.in. Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Poczty Polskiej S.A., InPost sp. z o.o. oraz innych operatorów alternatywnych, firm kurierskich.

Zmiany w rozliczaniu podróży służbowych

Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 stycznia 2013 r. w sprawie wysokości oraz warunków ustalania należności przysługujących pracownikowi zatrudnionemu w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej z tytułu podróży służbowej od 1 marca 2013 r. zostaną wprowadzone zmiany w rozliczaniu służbowych podróży krajowych oraz zagranicznych.

Więcej w Strefie Klienta.

  <  1 2 3 4 5 6  >